Nasz sklep z bluzami prosto

Nasz sklep z bluzami prosto

  • Post author:
  • Post category:Handel

Udało nam się jakiś czas temu otworzyć sklep, w którym mamy odzież streetwearową, czyli dla takich ludzi których zainteresowaniami są muzyka, deskorolki, i różne inne sporty. Nasze kochane Katowice stały się dla nas miejscem pracy. Zawsze chciałam otworzyć coś takiego, a teraz wraz z moim znajomym stało się to możliwe.

Bluza prosto musi się znaleźć w sklepie!

bluza prostoOczywiście na wystawie musiała się znaleźć bluza prosto sklep z Katowic, bo to takie oczywistości w sklepach tego typu. Mamy sklep głównie z odzieżą męską, i zazwyczaj to faceci do nas przychodzą, ale zdarza się, że odwiedzają sklep też kobiety które preferują męski styl ubierania się. Taki prosto klasyk to schodzi nam chyba najlepiej. Już na otwarciu z pięć bluz poszło. Przychodzą tu ludzie w różnym wieku, głównie młodzi, ale zdarzają się też panowie po czterdziestce, nie ma na to reguły. Oni preferują raczej coś takiego jak carhartt koszulka i takie bardziej delikatniejsze rzeczy, bez żadnych wzorów ani napisów. Takie rzeczy też mamy w asortymencie. Tak, żeby każdy mógł dopasować sobie coś wygodnego do noszenia. Ostatnio przyjechały do nas bluzy backyard cartel i to dopiero był szał. Dostawaliśmy wiadomości na stronie kiedy przyjdą, i wszyscy ich oczekiwali, bo to nowość, jedyne miejsce do kupienia ich w tym mieście to nasz sklepik póki co. One się rozeszły od razu, w dwa dni jakoś, i musieliśmy robić nowe zamówienie. Nie wiem, co takiego mają w sobie, ale mnie też się spodobały, jak tylko je zobaczyłam. No ale ja raczej ubieram się w damskie ciuchy i źle bym się w takiej czuła, no ale kupiłam jedną taką dla mojego chłopaka.

On też lubi taką odzież i skakał z radości, jak się dowiedział, że będę sprzedawała takie ciuchy. Zawsze mogę mu coś odłożyć, i jak jest dostawa to pierwszy widzi co przywożą, bo pomaga rozkładać towar. Temu to dobrze ze mną.