Namawiam mamę na zakup kosmetyków z aloesem

Namawiam mamę na zakup kosmetyków z aloesem

  • Post author:
  • Post category:Zdrowie

Moja mama nigdy nie używała żadnych kosmetyków. Stosowała tylko zwykłe mydło i jakiś krem z kiosku. Namówiłam ją na zmiany, ale jeszcze muszę namówić ją, żeby zadbała o włosy, które są zniszczone i słabe. Zaczęłam szukać czegoś właściwego dla niej.

Mama zaczęła regularnie używać kosmetyków z aloesem

kosmetyki z aloesemW jednej z odwiedzonych przeze mnie drogerii sprzedawczyni poleciła mi kosmetyki z aloesem twierdząc, że są bardzo dobre i naturalne. Zainteresowało mnie to. Moja mama na pewno będzie zadowolona. Sprzedawczyni powiedziała, że ona używa szamponu i odżywki z aloesem . Dzięki temu jej włosy są w dużo lepszej kondycji. Rzeczywiście miała pięknie i lśniące włosy co od razu zauważyłam. Postanowiłam kupić od razu mamie kosmetyki z aloesem i postawić ją przed faktem dokonanym. Sama na taki zakup na pewno się nie zdecyduje. Tak samo było przecież z kosmetykami do twarzy. Kupiłam szampon i odżywkę. Kiedy wróciłam do domu to mama już była. Od razu powiedziałam, że mam dla niej prezent, którego musi używać. Mama była zaintrygowana co jej przyniosłam i od razu zajrzała do torby, którą jej podarowałam. Powiedziałam, że to bardzo dobre kosmetyki z aloesem, które bardzo szybko poprawią kondycję jej włosów i już nie będzie na nie narzekała. Mama się zainteresowała tymi produktami i dodała, że jeszcze dzisiaj je zastosuje. Byłam ciekawa efektów i jej wrażeń. Po kąpieli do mnie przyszła i powiedziała, że jest bardzo zadowolona. Mogła z łatwością rozczesać włosy i są one teraz o wiele delikatniejsze i piękniejsze.

Mama cały czas stosuje kosmetyki, które jej kupiłam i nie wyobraża sobie zamieniać ich na nic innego. Jestem zadowolona, że znowu udało mi się ją namówić na zmiany, które są zresztą dla niej korzystne. Teraz wygląda zdrowo i wspaniale.