Najważniejszy jest pomysłowy prezent

Najważniejszy jest pomysłowy prezent

  • Post author:
  • Post category:Handel

 

Czerwiec może i nie jest najgorętszym okresem prezentowym, w tej kwestii nic nie jest w stanie odebrać palmy pierwszeństwa grudniowi. Jednak końcówka maja czy właśnie czerwiec to też okres, w którym większość ludzi myśli o prezentach. W końcu to czas, w którym jest dzień matki, dzień dziecka czy dzień ojca. Czyli trzy bardzo ważne święta, które są czczone prezentami. Zwyczaj dawania prezentów osobom dla nas bliskim czy tym, na którym nam zależy to naprawdę przyjemna rzecz. Dlatego nie może dziwić, że został przeniesiony z gruntu prywatnego również na grunt biznesowy.

Pomysłowe prezenty dla klientów

pomysłowe kosze prezentoweProwadzenie własnej działalności gospodarczej sprawia, że łapię się na tym, że muszę myśleć o wszystkim. Naprawdę wszystkim. Jednak sama jestem sobie winna. No i przecież doskonale wiedziałam na co się piszę – chciałam sobie samej być sterem, żeglarzem i okrętem no to jestem. I dlatego to właśnie moja w tym głowa, by się utrzymać na rynku. A przecież rynek usług jako takich to bardzo konkurencyjne miejsce. Jeżeli chociaż raz się wypadnie z obiegu – przegra się. Dla mnie każdy klient jest na wagę złota. Każdego doceniam tak samo mocno. Nie mam ich jeszcze zbyt wielu, muszę się przyznać, dlatego mogę sobie pozwolić na takie indywidualne podejście do tych kwestii. Ja stawiam na pomysłowe kosze prezentowe – moja branża jest bardzo kreatywna, dlatego muszę swoją kreatywność pokazywać również w innych, nie do końca zawodowych aspektach własnej działalności. I już doskonale wiem, bo przecież obserwuję to na bieżąco,że takie podejście bardzo procentuje w przyszłości.

Ja doceniam moich klientów, a moi klienci doceniają mnie. Dlatego własnie nie muszę się bać, że uciekną do konkurencji. Oczywiście, mogliby to zrobić, ale po co, skoro daję im wszystko, by poczuli się nadzwyczajnie.