Najlepsze wspomnienia pochodzą z placu zabaw

Najlepsze wspomnienia pochodzą z placu zabaw

  • Post author:
  • Post category:Rozrywka

Mam siostrę, która obecnie ma osiem lat. Jestem od niej dużo starsza, więc kiedy na nią patrzę, myślę sobie, że bardzo dużo jeszcze przed nią. Staram się sobie przypomnieć, jak to było w jej wieku.

Place zabaw były na każdym kroku

place zabawNie do końca jednak jestem w stanie przywołać wspomnienia. Wiem, że wiele czasu wtedy spędzałam na podwórku. Plac zabaw był praktycznie co krok, co kawałek. Mama nie mogła mnie i rodzeństwa chwilami zagonić do domu. Potrafiliśmy odwiedzać przez cały dzień wszystkie place zabaw w okolicy. Byliśmy ciągle razem, więc mama się nie denerwowała, że gdzieś zniknęliśmy, mimo że nie było telefonów komórkowych. Zawsze zresztą wracaliśmy na obiad i wtedy, kiedy coś nam było z domu potrzebne jak na przykład skakanka. Mama miała wtedy trochę od nas wytchnienia. Na pewno się jej to przydało, bo byliśmy dość niesforną trójką. Żałuję, że moja siostra Lilianna nie ma teraz tak dobrze. Po pierwsze, my jesteśmy już duzi, więc możemy odwiedzać z frajdą co najwyżej siłownie zewnętrzne, a nie zjeżdżalnie. Po drugie, w okolicy niestety teraz nie ma nic takiego, na czym można by się bawić. Lili siedzi więc ciągle w domu. Czasami zabiorę ją na wspomniane siłownie zewnętrzne producent je przystosował także dla dzieci. Ona jednak nie wydaje się nimi taka oczarowana. Woli swoje bajki w telewizji i gry na komputerze. Całe szczęście, że rodzice jej to w miarę ograniczają, bo przecież nie potrafiłaby się zająć w żaden inny sposób.

Marzy mi się, żeby ktoś wybudował plac zabaw przed naszymi oknami, bo wtedy pewnie spędziłaby więcej czasu na dworze, jak my kiedyś.

Zapraszamy na stronę Ringpol.pl