Myję auto na myjni automatycznej

Myję auto na myjni automatycznej

Bardzo dbam o swój samochód. Kupiłem go prosto z salonu i chcę, by cały czas był w doskonałym stanie. Sam nigdy go nie myję, tylko korzystam z profesjonalnych myjni samochodowych, które są dokładne i bezpieczne dla mojego nowego samochodu.

Na myjni automatycznej szybko umyłem samochód

myjnia automatycznaOd znajomego dostałem cynk, że otworzyła się naszym mieście nowa myjnia automatyczna, która jest całkowicie bezpieczna i zachęcił mnie, bym z niej skorzystał. Zainteresowało mnie to i postanowiłem poszukać gdzie dokładnie ona się znajduje. Sprawdziłem, że jest to całkiem niedaleko i pojechałem tam. Ta myjnia automatyczna miała trzy stanowiska i jedno było wolne. Od razu tam podjechałem. Postanowiłem umyć swój samochód i zaufałem opinii swojego znajomego. Miał rację, ta myjnia automatyczna jest bezpieczna i na dodatek szybko umyłem swój samochód. Zapłaciłem niewiele więcej niż w innym miejscu ale za to byłem bardziej zadowolony. Zakładam, że teraz będę często tam zaglądał i mył swój samochód. Od razu zadzwoniłem do Bartka, żeby mu o wszystkim opowiedzieć. Wiedział, że będę zadowolony, ponieważ sam wcześniej korzystał z tej myjni i dlatego zdecydował się mi ją polecić. W domu o wszystkim opowiedziałem swojej narzeczonej Żanecie. Ona wie jak ważny dla mnie jest ten samochód i cieszyła się, że znalazłem takie fajne miejsce. Pracuje tam zresztą jej kolega jak się dowiedziałem. Zapytałem, czy w związku z tym będę mógł liczyć na jakieś rabaty. Powiedziała, że następnym razem pojedziemy razem to zobaczy co da się zrobić.

Żanety znajomości okazały się przydatne, ponieważ teraz płacę dużo mniej za mycie samochodu. Jeżdżę tam raz w tygodniu i dzięki temu cały czas mam czysty samochód. Bartek już też tylko tam jeździ i czasami spotykamy się na miejscu.