Moje walizki od wittchen i wakacje w Berlinie

Moje walizki od wittchen i wakacje w Berlinie

Dla mnie wakacje były najlepszym okresem w roku. Zawsze planowałam je z dużym uprzedzeniem aby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Tego lata wraz z rodziną miałam wyjechać do Berlina. Zawsze lubiliśmy spore miasta i chcieliśmy dobrze poznać stolicę Niemiec.

Zamówiłam dużą walizkę na wyjazd do Berlina 

duże walizki wittchenWiedziałam, że ma nie zwykłą historię i nie mogłam doczekać się dnia urlopu. Jednak przed całymi wakacjami miałam masę obowiązków związaną z organizacją całego wyjazdu. Trzeba było zaplanować nocleg, plan zwiedzania oraz zakupić potrzebne walizki na drogę. Z hotelem nie było większych kłopotów. Moja znajoma poleciła mi miejsce o w miarę dobrym standardzie i okazyjną ceną. Była tam kilka lat temu i sprawdziła mały hotelik w Berlinie. Nad planem zwiedzania musiałam trochę posiedzieć ale w ostateczności pomogły zamówione przez mojego męża poradniki turystyczne związane z Niemcami. On chciał zobaczyć jeszcze kilka flagowych miejsc tego państwa, a ja byłam otwarta na wszelkie propozycje. Również zamówiliśmy duże walizki wittchen. Miały one uniwersalne zastosowanie. Na dodatek ich wymiary były tak zaprojektowane aby zmieściły się w każdym samolocie bez większych problemów. Byliśmy zadowoleni z tego, że udało nam się zamówić tanie, a zarazem porządne walizki. Wittchen było dosyć popularne i budziło pewne zaufanie w oczach konsumentów. Ja nie miałam doświadczenia wcześniej z tą marką ale nie mogłam na nią narzekać. Już po spakowaniu wszystkich rzeczy zauważyłam, że są praktyczne i pojemne.

Byłam w pełni z nich zadowolona. Podsumowując moje wakacje w Berlinie mogę powiedzieć, że jestem z nich bardzo zadowolona i spełniły moje wszystkie oczekiwania. Na dodatek miałam poręczne i sprytne walizki, które umilały moją podróż. Byłam z tego jak najbardziej zadowolona.