Malowanie dla mniej doświadczonych

Malowanie dla mniej doświadczonych

  • Post author:
  • Post category:Wnętrze

Po remoncie mieszkania, już tylko została do zrobienia ostatnia rzecz, umeblować i udekorować. Za bardzo nie wiedziałam co zrobić, z pustą ścianą w salonie. Więc zapytałam się mojego męża Filipa co o tym sądzi. Zaproponował powieszenie obrazu. To w cale nie był to kiepski pomysł, ale chciałam coś takiego własnego, Filip wspomniał, że są obrazy gdzie maluje się po numerach.

Kreatywna zabawa z malowaniem

malowanie po numerach - zestawWięc poszliśmy na chwilę do koleżanki, gdyż internetu w domu jeszcze nie mamy. Na stronie internetowej było na prawdę dużo ładnych wzorów. Muszę przyznać, że to jest bardzo ciekawy pomysł. Przecież nie każdy maluje, a własnoręczne stworzenie takiego obrazu na pewno wiąże się z czerpaniem radości i odczuwaniu satysfakcji. Taki rodzaj spędzania czasu na pewno pobudza wyobraźnię i wycisza po ciężkim dniu pracy, zarazem nadaje się na prezent dla dorosłych jak i dzieci. Taki własnoręcznie namalowany obraz pięknie udekoruje mieszkanie. W skład takiego malowanie po numerach – zestaw zawiera przykładowo 24 sztuk farb akrylowych w ponumerowanych pojemnikach, 4 pędzle, haczyki i śrubki do powieszenia, schemat obrazu i szkic. To jest zależne od motywu i wielkości obrazu. My wybraliśmy obraz z małym jeżykiem, ponieważ obraz zawiera dużo zieleni i brązu w sobie. Na pewno będzie nam dobrze współgrało z zamówioną już kanapą i dodatkami do mieszkania, wystarczy zamówić i czekać na przybycie kuriera.

Po paru dniach kurier przyjechał, od razu nie czekając jak Filip wróci z pracy otworzyłam paczkę. Zestaw jak najbardziej się zgadzał z opisem na stronie internetowej. Więc zabrałam się za malowanie, zabrało to parę dni ze względu na małe elementy, ale efekt był oszałamiający. Obraz wyszedł wspaniale, ten jeż wśród zieleni idealnie się komponował w aranżacje salonu.