Kupiłem nowe parapety i zrobiłem remont

Kupiłem nowe parapety i zrobiłem remont

Jakiś czas temu zacząłem zajmować się wynajmowaniem swoich dwóch mieszkań. Zostałem ich właścicielem i tak na prawdę nie wiedziałem co mam z nimi zrobić. Ja miałem już swoje. Pozostała mi tylko opcja wynajmu obcym ludziom.

Wstawiłem nowe parapety do mieszkań 

parapety poznańJednak musiałem na początku zająć się wyremontowaniem pomieszczeń. Ich wnętrza nie były w najlepszym stanie i chciałem jakoś poszerzyć ich wyposażenie. W jednym z nich miałem poważny problem, ponieważ wiedziałem, że trzeba zamówić jakąś ekipę remontową. Parapety były w okropnym stanie i to wymagało szybkiego remontu. Na szczęście z wyborem murarza nie miałem żadnego problemu. Mój szwagier zajmował się takimi wykończeniami i poprosiłem go o pomoc w tej sprawie. Prowadził firmę, która montowała głównie parapety Poznań. Cieszyłem się, że mam taką osobę w rodzinie. To mi wiele ułatwiało i redukowało koszty prac budowlanych. Nowe parapety były gotowe w przeciągu kilku godzin. Muszę przyznać, że wyglądały dużo lepiej od tych starych i remont był świetnym pomysłem. Wiedziałem, że nie będę miał żadnego problemu ze znalezieniem lokatorów. Tak na prawdę każdy w dzisiejszych czasach zwracał uwagę na wizualny wygląd mieszkania, a ja chciałem aby moja oferta była chociaż trochę konkurencyjna i nadawała się na wystawieniu w portalu ogłoszeniowym. Dzięki nowym parapetom z Poznania oraz całemu remontowi łazienek wiedziałem, że standard na pewno wzrósł i szybko znajdę chętnych. Zastanawiałem się jednak nad ceną. Nie chciałem aby była zbyt wysoka, ponieważ to odstraszałoby ludzi.

Tak na prawdę nie miałem co z nimi zrobić i żądałem tylko potrzebne minimum. Oczywiście każdy chciał aby wpadł mu jakiś grosz. Ja jednak sam w przeszłości wynajmowałem mieszkanie i wiedziałem, że ceny nie są adekwatne do całego zachodu.