Kubki dla dzieci

Kubki dla dzieci

  • Post author:
  • Post category:Handel

 

Dziecko, które dopiero przyszło na świat nie potrzebuje wiele. Najważniejszą rzeczą, która jest mu niezbędna do życia to pierś matki i jej mleko. Dlatego na początku nie potrzebujemy żadnych butelek ani innych akcesoriów. Sprawa jednak komplikuje się, kiedy nie jest możliwe karmienie piersią.

Jaką butelkę wybrać dla dziecka?

kubek niekapek canpolKiedy nie możemy karmić piersią musimy kupić mleko modyfikowane oraz odpowiednią butelkę do picia. Kiedy dziecko jest malutkie potrzebny będzie smoczek do butelki, który w jak największym stopniu będzie przypominać pierś matki. Kiedy dziecko jest już nieco większe można spróbować podać mu butelkę z inną końcówką, na przykład z rurką. W taki sposób dziecko doświadczy czegoś innego i szybko nauczy się z niego pić. Im większe będzie dziecko tym więcej butelek można podawać dziecku. Po ukończeniu dziewiątego miesiąca życia można dać dziecku butelkę trzysta sześćdziesiąt stopni. Dzięki takiej butelce, gdziekolwiek dziecko przyłoży usta tam będzie leciało mleko czy napój. Kiedy nasze dziecko skończy rok można odstawiać powoli butelki i dać naszemu dziecku kubek niekapek lovi. Taki kubek posiada uchwyty, dzięki którym dziecko z łatwością będzie samo trzymać kubek i przechylić go do buzi. Warto wspomnieć o tym, że jeśli kubek spadnie na podłogę nie wyleje się z niego woda. Butelka skonstruowana jest w taki sposób, żeby uniknąć rozlewania napojów po podłodze. To duża wygoda dla rodzica, który zawsze chodzi za dzieckiem i wyciera po nim plamy.

Kubki niekapki możemy znaleźć w sklepie dziecięcym. Odnajdziemy tam bardzo dużo rodzajów kubków. Można wybierać spośród różnych kolorów oraz pojemności. Niektóre kubki mają opcję ściągnięcia uchwytów. Cena za taki kubek nie jest wysoka, kosztuje zaledwie kilkanaście złotych.