Krakowskie firmy wynajmujące samochody dostawcze

Krakowskie firmy wynajmujące samochody dostawcze

Jak długo można znosić nielubianych sąsiadów? Teraz już wiem. Do awansu. Mój awans w pracy był decydujący. Dostałam podwyżkę i postanowiłam się wyprowadzić. W końcu. Byłam szczęśliwa już na samą myśl o nowym mieszkaniu. Niestety, trochę mniej szczęśliwa na myśl o przeprowadzce.

Samochód dostawczy na wynajem w Krakowie

wynajęcie samochodu dostawczego krakówMiałam brata, szwagra, kolegów z pracy do pomocy – starałam się zliczyć co mam, a czego potrzebuję. Ręce do pracy zatem i chęci były. Brakowało samochodu dostawczego. W Krakowie to nie problem. Poszukałam w internecie: wynajęcie samochodu dostawczego kraków, zadzwoniłam, zapytałam o cenę. W końcu ekspertem nie jestem i nie wiem czy suma, którą usłyszałam była w porządku. Zapytałam brata czy za tę kwotę wynajęcie dostawczaka jest opłacalne. Brat też nie znał się na wypożyczaniu. Postanowiłam zadzwonić do jeszcze jednej firmy, która zajmuje się wynajmowaniem samochodów dostawczych. Cena podobna, na stronie zdjęcia aut, które mi się podobają. Właściwie druga firma wyglądała na solidniejszą. Tematem zainteresował się szwagier, który potrzebował auta na miesiąc. Zobaczył jak przeglądam samochody dostawcze i powiedział, że interesuje go też ten temat, bym dała mu namiary na firmę. Nie sądziłam, że wynajmuje się samochody dostawcze w tylu celach. Dla mnie to była przeprowadzka, a dla szwagra sezonowy przewóz produktów mlecznych. Potrzebował chłodziarki, a nie chciał kupować nowej na czas kilku upalnych miesięcy. Koniec końców, ja z firmy skorzystałam i przewiozłam rzeczy dostawczakiem; szwagier również skorzystał z krakowskiej firmy.

Na nowym miejscu, już nikt mi nie zakłócał spokoju. Była cisza, mogłam się skupić i pracować, a tego brakowało mi w poprzednim miejscu. Podziękowałam mojej wspaniałej ekipie od przeprowadzek, która tak domagała się parapetówki, że w końcu musiałam jej ulec. Było wspaniale.