Kolonialny styl w moim mieszkaniu

Kolonialny styl w moim mieszkaniu

  • Post author:
  • Post category:Wnętrze

Jakiś czas temu postanowiłem wziąć się w garść i sam zadbałem o swoją przyszłość. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ chciałem żyć w dobrych warunkach mieszkaniowych. Mając stałą pracę postanowiłem na nic nie czekać.

Zatrudniłem dobrego projektanta 

projektowanie kolonialnych wnętrz w gdańskuWziąłem kredyt i zostałem właścicielem pewnego mieszkania w Gdyni. Warunki życiowe były bardzo dobre. Na dodatek miałem blisko do pracy i mogłem zaoszczędzić na transporcie. Wcześniej to nie było możliwe i sporo wydawałem na dojazdy. Na szczęście własne mieszkanie na terenie Gdyni było moim spełnieniem marzeń. Przynajmniej do momentu jak miałem zacząć go urządzać i kompletnie nie wiedziałem jak… Jak każdy prawdziwy mężczyzna nie miałem zmysłu artystycznego. Kompletnie nie znałem się na aranżacji i nie wiedziałem jak ją odpowiednio prowadzić. Ostatecznie zdecydowałem się na projektowanie kolonialnych wnętrz w gdańsku. Tam pracował sprawdzony architekt, którego polecił mi mój przyjaciel. On dawał mieszkanie na wynajem i stwierdził, że gdyby nie skorzystał z usług dobrego projektanta to całość wcale nie byłaby tak atrakcyjna dla klientów. W dodatku lepszy wygląd pozwolił mu podnieść cenę i zwiększył swoje dochody pasywne. Ja zawsze decydowałem się na te sprawdzone rozwiązania dlatego nie szukałem żadnych nowości. Oczywiście w miarę szybko skontaktowałem się z wybranym architektem. Podczas rozmowy umówiliśmy się na konkretny termin w celu obejrzenia mieszkania. To oglądanie nie trwało długo.

Określiliśmy tylko kwotę jaką chcę wydać na wyposażenie i dałem swojemu projektantowi szerokie pole do popisu. Wiedziałem, że on zna się na tym o wiele lepiej niż ja dlatego nie chciałem go w żaden sposób poprawiać czy pouczać. Projektowanie było jego zadaniem dlatego obdarzyłem tego człowieka pełnym zaufaniem.