Koleżanka kupuje najlepsze wino polskie

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Ze względu na mój charakter pracy mam wielu znajomych niemal z całego świata. Ci najbliżsi co jakiś czas przyjeżdżają do Polski i wtedy mnie odwiedzają. I tak właśnie jakiś czas temu przyjechała w odwiedziny do mnie moja koleżanka z Włoch.

Dobre wino z polskiej winnicy

najlepsze wino polskieZastanawiałam się gdzie ją zabrać żeby poczuła się dobrze i żeby zobaczyła trochę naszego pięknego kraju. Przypomniało mi się wtedy, że byłam kiedyś w bardzo ładne winnicy i to było coś bardzo interesującego. Koleżanka zna się na dobrych winach także dobrze byłoby gdyby spróbowała także win polskich, które moim zdaniem są najlepsze. Gdy koleżanka do mnie przyjechała to pojechałyśmy właśnie do tej winnicy. Tam była oczywiście degustacja wina, którego od razu spróbowałyśmy. Koleżanka powiedziała mi, że jest to najlepsze wino polskie jakie kiedykolwiek piła. Dla niej w smaku było zupełnie inne od tych win, do których była przyzwyczajona. Jednak to nasze polskie według niej było wyjątkowo dobre. Była nim zachwycona. Zrobiłyśmy sobie małą wycieczkę po tej winnicy i poszłyśmy na koniec zrobić zakupy. Koleżanka kupiła naprawdę sporą ilość wina i od razu spytała się właściciela czy mogłaby zamówić jakąś większą ilość. Koleżanka za granicą prowadzi małą restaurację i jej zdaniem to wino będzie świetnie pasowało do serwowanych przez nią potraw. Koleżanka od razu umówiła się z właścicielem winnicy co do ceny i dostawy win. Gdy wracałyśmy zachwycała się cały czas tym winem.

I była mi wdzięczna za to, że ją tam zabrałam. Nie mogła już doczekać się tego kiedy będzie mogła swoich gości poczęstować tym nowym smakiem wina. Była pewna, że wino to będzie hitem jej restauracji. Ja na winach się tak bardzo nie znam. Mogłam tylko stwierdzić, że to wino według mnie było wyjątkowo dobre.