Kabiny prysznicowe na wymiar z mojej hurtowni

  • Post author:
  • Post category:Biznes

Witajcie. Nazywam się Piotr. Jestem właścicielem jednej z większych hurtowni we Wrocławiu. Mój interes prowadzę od kilkunastu lat i bardzo dobrze sobie radzę.

Moje kabiny prysznicowe – najlepsza jakość

prysznic szklanyW mojej hurtowni możecie kupić naprawdę wszystko. Mam między innymi najlepsze kabiny prysznicowe na wymiar Wrocław, szafki łazienkowe, wanny, drzwi szklane, meble a nawet szklane balustrady czy drzwi wejściowe. Moja hurtownia jest znana z tego, że można kupić w niej dosłownie wszystko. Jeszcze zanim zacząłem prowadzić hurtownię pracowałem jako szklarz, ale zdecydowałem, że wykorzystam swoje doświadczenie i poszedłem dalej. W mojej hurtowni klienci często kupują drzwi szklane do balkonów czy tarasów i często są to drzwi szklane przesuwne, które są bardzo praktyczne. Ostatnio przyszedł klient, który zamówił w mojej hurtowni drzwi szklane w ilości trzydziestu sztuk i do tego jeszcze szklane balustrady.
To był jeden z większych zakupów jaki miał miejsce w mojej hurtowni. Jeżeli nie mam towaru, o który pytają klienci, to zawsze jestem go wstanie dla nich sprowadzić. Zazwyczaj to trwa od dwóch do pięciu dni. Tak było jeżeli chodzi o kabiny prysznicowe na wymiar. Klient chciał konkretny wymiar, który nie był dostępny, więc sprowadziłem dla niego towar w wymiarze jakiego potrzebował. Czasami pracuję jako szklarz, kiedy jest parę rzeczy do wykonania. Moja żona pracuje w mojej hurtowni razem ze mną i prowadzi mi księgowość. Rozlicza sprzedane drzwi szklane, szafki, meble czy szklane balustrady oraz wystawia klientom faktury. Dobrze mi się współpracuje z małżonką, ponieważ doskonale się rozumiemy i wspólnie dbamy o powodzenie hurtowni.

Zatrudniam wielu pracowników, którzy są bardzo dobrzy w tym co robią i jestem z nich zadowolony. Co roku na święta organizuję im spotkanie firmowe przy kolacji.