Jaki nocleg w Kudowie Zdroju?

Jaki nocleg w Kudowie Zdroju?

Co roku z rodziną jeździmy na wakacje, najczęściej wybierając morze. Lubimy spędzać czas nad wodą, leżeć nad plaży i wspólnie obejrzeć zachód słońca. Jednak w tym roku postanowiliśmy zmienić nasz cel i pojechać w góry, spędzając czas wolny w innym miejscu.

Apartament w Kudowie Zdroju

apartamenty w kudowie dla rodzinyNa miejsce naszego wypoczynku wybraliśmy Kudowę Zdrój. To ładne miasto położone jest w województwie dolnośląskim, leżące u samych stóp pięknych Gór Stołowych. Na ziemi kłodzkiej mogliśmy znaleźć też wiele atrakcji turystycznej, a także miejsc do wędrowania pieszo całą rodziną, co pozwoliłoby nam spędzić aktywnie czas wolny. Zachęciły nas jeszcze jego walory uzdrowiskowe oraz bogata oferta hoteli, których jest bardzo wiele w tym mieście. Wśród miejsc noclegowych mieliśmy do wyboru apartamenty w Kudowie dla rodziny oraz rożnego rodzaju pensjonaty i motele. Wśród całej gamy zdecydowaliśmy się na pokój w hotelu, który mógł pomieścić całą naszą 4-osobową rodzinę. Było to dla mnie i żony bardzo ważne, ponieważ chcieliśmy być blisko z dziećmi, a one dzięki temu czuły się bezpiecznie. Lokalizacja naszego hotelu była bardzo dobra gdyż mieliśmy stamtąd wszędzie blisko, również do przepięknego Parku Zdrojowego. Przy wyborze apartamentu zwracaliśmy też uwagę na przyjazność dla dzieci. Hotel, który wybraliśmy posiadał plac zabawa wraz z animatorem, który organizował pociechom zabawę. Było to o tyle istotne, że po powrocie z wędrówki czy zwiedzania nasza Julka i Szymon nie nudziły się i mogły czymś się zająć. Obsługa hotelu była również zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie, ponieważ była sympatyczna i pomocna, w każdej chwili mogliśmy się o wszystko zapytać.

Wyjazd do Kudowy Zdroju okazał się świetnym pomysłem na spędzenie wakacji z dziećmi oraz miłą odskocznią od corocznego wyjazdu nad morzem. Piesze wędrówki po górach oraz miejscowe zabytki zrobiły wrażenie na nas i naszych dzieciach.