Jak zostać cenionym fotografem

Robienie zdjęć było moją pasją od dawna. Posiadałem dobry sprzęt, ale nie profesjonalny, bo jeszcze odkładałem pieniądze na ten cel. Miałem własną stronę internetową, na której pokazywałem swoje zdjęcia i ludziom one się nawet podobały. Marzyłem jednak o tym, żeby zostać fotografem ślubnym.

Sukces po kursie fotografii ślubnej

ceniony fotograf ślubny z RzeszowaNie wiedziałem co zrobić, żeby zostać cenionym fotografem i postanowiłem zrobić wszystko, żeby ten cel osiągnąć. Kilka razy miałem okazje robić zdjęcia na ślubach i moi klienci byli zadowoleni z moich usług, jednak to było dla mnie za mało. Chciałem być polecany przez klientów, bo dzięki temu miałbym o wiele więcej zleceń. Zamierzałem pracować jako ceniony fotograf ślubny z Rzeszowa i w tym celu zapisałem się na dodatkowy kurs fotografii ślubnej. Mimo doświadczenia, które jednak posiadałem, zdecydowałem się wziąć udział w kursie, bo to miało mi pomóc w robieniu jeszcze lepszych zdjęć. Na kursie nauczyłem się wszystkiego, co było niezbędne, ale musiałem kupić lepszy sprzęt i tak właśnie zrobiłem. Ogłoszeniem moim zaczęło się interesować coraz więcej osób i dostawałem co jakiś czas jakieś ciekawe zlecenie. Ludzie szybko mnie docenili i tak jak się tego spodziewałem, polecali mnie swoim znajomym. Wystarczył kurs i nowy sprzęt, żeby ludzie mnie docenili jako dobrego fotografa. Wszystkie zdjęcia przerabiałem również w programie graficznym i dzięki temu wyglądały one jeszcze lepiej. Cieszyłem się, że mi się udało odnieść taki sukces.

Kiedy mój przyjaciel Marcin brał ślub, to poprosił mnie, żebym robił u niego zdjęcia. Bardzo się cieszyłem, że to właśnie mi dał taką propozycję i bardzo się starałem, żeby zrobić najlepsze zdjęcia. Wesele Marcina było huczne i trwało do rana. Udało mi się zrobić setki zdjęć.