Jak wybrać odpowiedni kubek?

 

Jak dobrze zacząć dzień? Najlepiej od kawy lub herbaty i do tego obowiązkowo śniadanie. W grę wchodzą jeszcze na pewno inne czynności i indywidualne rytuały ale najważniejsze aby tuż po otwarciu oczu pobudzić się i nie na pusty żołądek rozpocząć codzienne zmagania. Tak jak dziecko posiada swoją ulubioną zabawkę tak dorosły pija kawę lub herbatę ze swojego ulubionego kubka.

Kubek wizytówką właściciela

śmieszne kubkiCzasami poranną kawę pijemy w pośpiechu, kupując ją na stacji benzynowej lub w fast foodzie. Jednak wszystkie ciepłe napoje smakują najlepiej we własnym kubku. Na pewno większość z nas takowy posiada. Niekiedy są to śmieszne kubki z zabawnymi grafikami. Dużą popularnością cieszą się modele z samymi napisami. Mogą to być śmieszne znaczenia imion, powiedzonka albo dwuznaczne sentencje. Niektóre firmy oferują usługę sublimacji a więc naniesienia wybranej przez klienta grafiki, zdjęcia lub logo na kubek w formie nadruku. Tak więc możemy mieć na naczyniu wesołą fotkę z imprezy, przeobrażonego w potwora szefa z pracy lub szczęśliwą teściową. Fajnym rozwiązaniem są także kubki w niestandardowym kształcie. Przykładowo z głową psa, popularnego z bajek kulfona a nawet imitujące granaty. Wybór gotowych projektów jest bardzo szeroki a do tego dochodzi możliwość wymyślania własnych tak więc dosłownie wszystko możemy zamieścić na kubku.

Ciepłe napoje najlepiej pić w kubku. W domowym zaciszu każdy na pewno ma swój ulubiony. Najlepiej jak największy aby zrobionego kakao, herbaty czy kawy było jak najwięcej. Na pewno miłą rzeczą jest śmieszna grafika lub tekst znajdujący się na nim. Może nam przypominać o osobie od której go otrzymaliśmy lub o miejscu lub sytuacji związanej z nabyciem go. Kubek ze śmiesznym zdjęciem może też być fajnym pomysłem na podarunek w końcu kubków nigdy za dużo. Warto mieć swój w domu, w pracy i u przyjaciół.