Jak reklamować mieszkania na sprzedaż?

Jak reklamować mieszkania na sprzedaż?

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Pracuję w agencji reklamowej i zajmuję się przede wszystkim reklama typu billboardy, ulotki, plakaty, telebimy czyli ogólnie reklamą wizualną. Choć jak wiadomo kampanie często są produktem wspólnym, więc i ja biorę udział w ich przygotowywaniu. To odpowiedzialne zadanie.

Mieszkania zachęcające kupujących

tanie mieszkania na sprzedaż w Starogardzie GdańskimOstatnim naszym klientem był deweloper budujący bloki mieszkalne. Oferował on obecnie tanie mieszkania na sprzedaż w Starogardzie Gdańskim. Do nas należało ich zareklamowanie, tak żeby jak najszybciej mógł on sprzedać wszystkie lokale i skupić się na kolejnej budowie. Na pewno fakt, iż są to tanie mieszkania miał duże znaczenie. Mało kogo stać na wygórowane ceny, większość bierze kredyty hipoteczne na pięćdziesiąt lat, więc szukają czegoś w rozsądnych kosztach. Poza hasłem ,,tani” trzeba jeszcze coś wymyślić. Uznaliśmy, że ,,Każdy zasługuje na własne mieszkanie” jest dobrym hasłem. Można je zmodyfikować na cztery kąty, własne M, czy lokum, jednak hasło przyciąga wzrok. Do tego trzeba pokazać mieszkania z jak najlepszej strony. Trzeba znaleźć takie lokum z najlepszym widokiem, żeby je dawać do folderów reklamowych. Sfotografuje się też największe mieszkanie, najlepiej wyglądające. W folderze reklamowym warto też wspomnieć o tym, że mamy do czynienia z deweloperem z doświadczeniem, żeby było wiadomo że to nie jest naciągacz. Ostatnio zdarzyło się kilka spraw, że deweloper wziął zaliczki a nie wylał nawet fundamentów, więc ludzie mogą się bać. Trzeba im pokazać, że transakcja jest bezpieczna.

Warto również nadmienić w reklamie o tym, że mieszkania są dobrze położone i skomunikowane, dzięki czemu szybko się dojedzie do centrum miasta, nawet bez samochodu. Poza folderami dodamy także banery reklamowe na samych mieszkaniach na balkonach.