Jak pozyskuje się nasienie buhaja

Jak pozyskuje się nasienie buhaja

 

Często zdarza mi się słyszeć różne pytania dotyczące mojego zawodu. Prawda jest taka, że nie zawsze potrafię na nie odpowiedzieć. Jeśli jednak są one ogólne i dotyczą akurat tego, czym się w swojej firmie zajmuję, to oczywiście zawsze postaram się odpowiedzieć w maksymalnie przystępny sposób.

Popyt na nasienie buhaja nie powinien nawet trochę spaść

nasienie buhajówPrzede wszystkim nie jest tak, że sam z siebie wymyśliłem tego rodzaju działalność. Pomysłodawcą był mój brat, który poprosił mnie o pomoc przy rozkręcaniu jego biznesu. Ostatecznie pomagałem mu tak długo i tak wiele się nauczyłem, że nie było sensu, bym się po tym wszystkim przebranżawiał. Prawda była też taka, że biznes w którym sprzedawało się nasienie buhajów nie był wcale zły. Wiedziałem, że na pewno za tydzień, miesiąc i rok też będę miał stałych klientów, którzy kupią mój produkt. Samo w sobie pozyskiwanie nasienia buhajów nie było mocno trudne czy skomplikowane. Wymagało oczywiście całej masy umiejętności oraz nowoczesnych urządzeń, ale prawda jest taka, że każdy kto by chciał, mógłby z łatwością to opanować. Niewiele jest firm tego typu w naszej okolicy, dlatego możemy być raczej pewni o swoją przyszłość. Ludzie często pytają nas, jak sobie radzimy, oraz czy nie boimy się kolejnych lat. Odpowiadamy zawsze, że nie ma sensu zastanawiać się nad czymś, czego nie da się przewidzieć. Z tego jednak co wiemy, popyt na nasz produkt będzie miał się bardzo dobrze jeszcze co najmniej przez parę najbliższych lat. Ponieważ mamy świetną renomę, nie martwimy się o nic.

Brat twierdzi, że nasz biznes to najlepsze co mogło się nam przytrafić. Przyznam mu, że po części się z nim zgodzę. Nie bardzo wiedziałem co powinienem ze sobą zrobić po ukończeniu szkoły, dlatego też z radością rozpocząłem pracę przy jego firmie. Szczęśliwym trafem zostałem tam na znacznie dłużej.