Impreza z dużymi słoikami z kranikiem

Impreza z dużymi słoikami z kranikiem

 

Organizując imprezę urodzinową dla dziecka, spotkanie rodzinne, grill czy wesele często zastanawiamy się w jaki sposób podać zimne napoje, mrożoną herbatę lub wino. Najczęściej wybieramy opcje klasyczne. Stawiamy na stół dzbanki z takimi napojami. Możemy jednak podać je w bardziej oryginalny sposób.

Piękno dużych słoików z kranikiem

duże słoiki z kranikiemDo takich oryginalnych i zyskujących na popularności sposobach będzie należało podawanie napojów w słoikach. Są to duże kilku a nawet kilkunasto litrowe słoje, które stawiamy w widocznym miejscu, tak, aby każdy z gości mógł sobie nalać samemu odpowiednią ilość napoju. Takie słoiki mają ozdobne kraniki przez które nalewamy napoje. Takie duże słoiki z kranikiem są wspaniałą atrakcją dla naszych dzieci i wszystkich uczestników imprezy. Świetnie sprawdzą się na każdego typu imprezie. Są one często wybierane na imprezy typu wieczory kawalerskie czy panieńskie. Sprawdzą się również podczas urodzin naszych dzieci. Będzie to dla nich dodatkowa atrakcja, aby samemu nalać sobie napój.  Zazwyczaj takie słoje mają wygląd klasyczny, jednak możemy kupić również takie specjalnie zdobione dostosowując je do charakteru imprezy. Bardzo modne są słoje w stylu vintage. Możemy kupić również słoje imitujące beczki. Sprawdzą się one do podawania np. zimnego piwa. Takie słoiki możemy kupić razem z podstawką lub bez. Wybór jest naprawdę duży. Są one dostępne przede wszystkim przez internet – w sklepach online. Ważne, aby przy zakupie zwrócić uwagę na jakość szkła z jakiego są wykonane. Wybierzmy grubsze szkło, odporne na różnicę temperatur.

Hitem wśród imprez dla dzieci, a także wieczorów panieńskich czy kawalerskich są szklane słoiki z kranikiem. Podajemy w nich zimne napoje takie jak soki, mrożone herbaty, wino, lemoniadę, poncz czy piwo. Stanowią atrakcję i urozmaicenie imprez. Warto kupić taki wykonany z mocnego i dobrej jakości szkła.