Idealna kolorowa sukienka

Jak wiele z nas, miałam już dość chodzenia w grubych swetrach, długich spodniach, kurtkach i szalikach. W tym wszystkim wyglądałam jak jakiś zakapturzony bałwanek i na pewno nie przyciągałam wzroku. No ale cóż, nie mogłam przecież marznąć. Za to w końcu zbliżała się wiosna i można było iść na zakupy.

Zakup sukienki na cieplejsze dni

kolorowa sukienka z podwyższonym stanemPostanowiłam kupić sobie coś na rozpoczęcie sezonu. Moją uwagę na początku zwróciła niesamowita, kolorowa sukienka z podwyższonym stanem, absolutna nowość na rynku mody. Jeszcze nigdy nigdzie takiej nie widziałam. Podwyższony stan jest modny już od jakiegoś czasu, jednak taki krój nie. Od razu postanowiłam przymierzyć sukienkę i patrzyłam tylko, czy będzie mój rozmiar. Widziałam, że jakaś dziewczyna też przyglądała się temu modelowi, jednak ja byłam pierwsza i poszłam z sukienką do przymierzalni. Od razu zwróciłam uwagę na materiał. Gdy ją założyłam, czułam się, jakbym miała na sobie jakąś najlepszą jedwabną piżamę dobrej jakości. Skóra oddychała i bardzo ładnie się wszystko układało. Cała sukienka zrobiła na mnie jeszcze lepsze wrażenie, gdy już ją na siebie założyłam. Wiadomo, że na wieszaku nie widać jej całego uroku. Takie kolory akurat do mnie pasowały i wręcz rozświetlały moją twarz. Sukienka podkreślała moje kształty i miała w sumie tyle pozytywów, że nie miałam już nad czym się zastanawiać i wiedziałam, że zaraz będzie moja. Poszłam więc z nią do kasy i ją kupiłam.

Następnego dnia miałam okazje ją założyć i bardzo mnie to cieszyło. Oczywiście przed wyjściem musiałam zrobić sobie sesję zdjęciową, żeby zobaczyć, jak wyglądam. Jak już wyszłam, to czułam na sobie wzrok innych. Koleżanki zachwycone pytały, gdzie dostałam taką oryginalną sukienkę. Wszystkim się podobała, ale chyba najbardziej mnie.