Hurtownie ze sztucznymi kwiatami

Hurtownie ze sztucznymi kwiatami

  • Post author:
  • Post category:Wnętrze

 

Wszystkie kwiaciarnie i inne sklepy z akcesoriami do domu i ogrodu zaopatrują się w hurtowniach sztucznych kwiatów i rzeczy dekoracyjnych do domu. W takich miejscach odbywa się oczywiście sprzedaż wielu sztuk czyli hurtowa. Czasem jednak klient detaliczny również może zakupić coś co potrzebuje. Wszystko zelży od danej hurtowni i jej zasad.

Ceny hurtowe kwiatów sztucznych

hurtownia sztucznych kwiatówZdecydowanie ceny hurtowe wszystkich produktów są tańsze niż w cenie detalicznej. Obecnie na rynku mamy bardzo dużo różnego rodzaju hurtowni. Bardzo popularna jest internetowa hurtownia sztucznych kwiatów. W niej zaopatrują się kwiaciarnie oraz inne sklepy np. mini markety. Oblężenie w takich hurtowniach jest zazwyczaj przy różnych okolicznościach. Do takich należy dzień wszystkich świętych, Boże Narodzenie, dzień mamy i dzień Babci. W tym okresie bardzo często w kwiaciarniach zamawiane są duże ilości wiązanek, palm oraz wieńców. Do takich zazwyczaj używane są kwiaty sztuczne. Dlatego wszelkie go rodzaju kwiaciarnie zazwyczaj kupują wszystkie dodatki do bukietów i wiązanek właśnie w hurtowniach kwiatów sztucznych. Cena za około 10 sztuk kwiatków sztucznych w hurtowni to koszt około 4 zł. Sprzedaży detalicznej będzie to koszt około 15 zł. Zatem znacznie się różni sprzedaż detaliczna od sprzedaży hurtowej. Warto poszukać w swojej okolicy hurtowni dekoracji i dodatków typu kwiaty sztuczne, która sprzedaje również w detalu.

Nie wszystkie Hurtownie sprzedają tylko duże ilości danego produktu czyli ilości hurtowe. Niektóre również obsługują klientów detalicznych. Kupując przed okresem wszystkich świętych dużą ilość kwiatów na pewno warto jest odwiedzić właśnie taką Hurtownie sztucznych kwiatów. Robiąc przynajmniej trzy wieńce na grupy swoich bliskich z pewnością będziemy mogli zakupić 20 szt. danego rodzaju kwiatu.