Gustowny serwis porcelany Chodzież dla nowożeńców

Gustowny serwis porcelany Chodzież dla nowożeńców

Wybierając się na ślub znajomych wiele osób zastanawia się nad zakupem prezentu, aby nie wręczać kontrowersyjnej koperty. Jeśli wiesz, że nowożeńcy nie liczą na gotówkę, warto kupić dla nich gustowną porcelanę Chodzież, która od lat gości w polskich domach, a obecnie nie dość, że reprezentuje wysoką jakość, to dościgła funkcjonalnością kubki z salonów meblowych.

Komplet porcelany Chodzież

gustowna porcelana chodzieżPiękne zdobienia projektowane przez najlepszych designerów w kraju sprawiają, że komplety tradycyjnej polskiej porcelany podbijają serca i jadalnie młodych Polaków. Każdy, kto chociaż trochę wie, co w polskim designie użytkowym piszczy, marzy aby móc podawać do stołu w naczyniach polskiej produkcji. Na tradycjonalistów czekają klasyczne białe zestawy zdobione jedynie złotymi liniami oraz współczesne wariacje na temat granatu i bieli tak cenione od lat. Jednak jeśli obdarowana para jest na wskroś nowoczesna to gustowna porcelana chodzież przygotowała dla nich specjalne wzornictwo. Minimalistyczny Koliber, który charakteryzuje się nowoczesnymi, geometrycznymi formami oraz delikatnym, linearnym zdobieniem czy nieco bogatsze, inspirowane starożytnymi cywilizacjami zdobienia serwisów obiadowych podbiją nie jedno serce młodych małżonków. Bardzo lubiane przez młodych małżonków są także pastelowe i kolorowe koła zdobiące serwisy do kawy czy herbaty. Ich wesołe kolory nadają charakteru minimalistycznym meblom.

dla wielu osób najważniejszą cechą nowoczesnej porcelany Chodzież jest jej funkcjonalność pozwalająca na schowanie brudnych naczyń do zmywarki i cieszenie się wolnym czasem zamiast stania nad zlewem. Odporność zdobień na wysoką temperaturę i detergenty sprawi, że nowożeńcy chętnie będą korzystać z podarunku, a nie jak często bywało, trzymać ją w kredensie.