Gipsowe płaskorzeźby są teraz w modzie

Gipsowe płaskorzeźby są teraz w modzie

Uwielbiam swój dom. Niedawno z żoną wybudowaliśmy sobie nieduży parterowy budynek, a że mamy dość dużą działkę, założyliśmy sobie także bardzo ładny ogród. Pomyśleliśmy jednak, że przydałoby się trochę sztuki, która by go dobrze upiększyła. Na przykład jakieś zrobione w gipsie płaskorzeźby mogłyby bardzo dobrze wyglądać obrośnięte różami. Wyglądałoby to znakomicie. Musimy nad tym jeszcze pomyśleć.

Płaskorzeźby świetnie wyglądają w ogrodzie

płaskorzeźby gipsoweZdecydowaliśmy się na to, by zrobić coś z naszym ogrodem. Na pewno płaskorzeźby gipsowe dobrze będą wyglądały. Chcielibyśmy, żeby pojawiło się ich więcej i żeby na każdej były jakieś ciekawe obrazy. Mogłyby to być płaskorzeźby stylizowane na starożytne, tylko z naszymi wizerunkami. Za każdym razem jakby przychodzili do nas jacyś goście, byliby zaskoczeni po znalezieniu takiej płaskorzeźby. Planujemy je umieścić w różnych miejscach w ogrodzie. Chcielibyśmy mieć taki mały labirynt, w którym goście mieliby nielada frajdę. W środku będą rosły róże i mogłyby oplatać jedną z takich płaskorzeźb. Na tej konkretnej mogłyby się znajdować wizerunki wszystkich członków naszej rodziny. Na innej natomiast chcielibyśmy naszych przyjaciół. To byłoby naprawdę ciekawe i nawet poprosiliśmy już o pomoc artystę. Jestem pewien, że dobrze wykona swoją pracę i będziemy zadowoleni. Na razie zamówiliśmy na próbę trzy takie płaskorzeźby, ale mamy nadzieję, że pojawi się ich więcej. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Jesteśmy zachwyceni. Artysta właśnie skończył pracować nad pierwszymi trzeba płaskorzeźbami. Postacie na nich wyryte w gipsie wyglądają bardzo autentycznie. Od razu zamówiliśmy kolejnych jedenaście płaskorzeźb. Nie mogę się doczekać, aż nasi najomi zauważą, co się zmieniło przy domu. Kiedyś może nawet zorganizujemy zabawę dla dzieci, polegającą na znalezieniu wszystkich płaskorzeźb. To by było fajne.