Firma poszukująca serwisanta wag

Firma poszukująca serwisanta wag

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Moja firma dobrze prosperuje. Sprzedaż jest na wysokim poziomie i zatrudniam mnóstwo pracowników. Ostatnio zdecydowałam, że rozszerzę swoją działalność o dodatkowe usługi, które podniosą prestiż mojej firmy w mieście. Obecnie sprzedaję kasy fiskalne we wszystkich dostępnych modelach oraz drukarki fiskalne.

Serwisant wag musi mieć doświadczenie

Niebawem planuję także wprowadzić wagi samochodowe do swojej oferty. Poza sprzedażą chciałabym także mieć swój własny serwis drukarek fiskalnych i w tym celu potrzebuję zatrudnić pracownika. Interesuje mnie tylko i wyłącznie osoba z doświadczeniem, która od razu będzie mogła przeprowadzać dobry serwis wag Dolny Śląsk oraz całego pozostałego sprzętu, jaki posiadam w ofercie. Zamieściłam ogłoszenie na Dolny Śląsk, ponieważ klientów mamy również spoza Wrocławia, dlatego taka osoba musi być mobilna i w pełni dyspozycyjna. Na moją ofertę pracy odpowiedziało wiele osób, ale niestety nie wszyscy posiadali odpowiednie kwalifikacje. Serwis kas fiskalnych nie jest prostym zadaniem i trzeba mieć odpowiednią wiedzę. Kasy fiskalne mają złożoną konstrukcję a taki serwisant musi wiedzieć doskonale jak się zabrać do pracy z takim urządzeniem. Z listy nadesłanych listów motywacyjnych wybrałam dwie osoby. Pierwsza to Jan, który przeprowadzał serwis wag i miał szkolenia. Druga, to Michał, który miał swój własny serwis kas fiskalnych, ale przeniósł się do Wrocławia i zamknął interes. Ten Michał wydał mi się najbardziej odpowiedni, więc ostatecznie zdecydowałam, że to jego zaproszę na rozmowę.

Spotkanie było następnego dnia rano. Michał pojawił się punktualnie. Opowiedział mi jak przebiegał u niego serwis kas fiskalnych oraz czym się dokładnie jego firma zajmowała. Zdecydowałam więc, że go zatrudnię na okres próbny. Jeżeli się sprawdzi to zostanie na stałe.