Fachowcy zamontowali mi oświetlenie

Fachowcy zamontowali mi oświetlenie

Byłem właścicielem nowego bloku, który zleciłem wybudować. W projekcie zaplanowany był także parking podziemny dla lokatorów, od których dostawałem za to dodatkowe pieniądze. Zanim sprzedałem mieszkania to czekałem na wykończenie parkingu.

Dobrze oświetlony parking podziemny

fachowe oświetlenie parkinguNiewiele pracy zostało, ponieważ trzeba było pomalować pasy i oddzielić miejsca parkingowe. Kiedy wszedłem na teren parkingu to jednak nie byłem zadowolony, ponieważ uważałem, że było tam zdecydowanie za ciemno. Światło, które obecnie było tam zamontowane nie dawało wystarczającej ilości światła i w niektórych miejscach było za ciemno. Zdecydowałem się od razu na fachowe oświetlenie parkingu póki jeszcze nie wystawiłem mieszkań na sprzedaż. Namiary miałem na firmę, która się tym zajmowała od lat, ponieważ nie raz miałem okazję z nimi współpracować. Zaznaczyłem od razu, że sprawa była priorytetowa i następnego dnia przyjechali do mnie pracownicy tej firmy. Wybrałem właściwe oświetlenie do parkingu i poprosiłem o jego zamontowanie. Pracownicy pojawili się z całym wyposażeniem i od razu zabrali się do pracy. Koszty, które poniosłem z uwagi na montaż nowego oświetlenia wrzuciłem w cenę mieszkań i różnica wcale nie była taka duża. Po zmroku udałem się na parking, by sprawdzić raz jeszcze jakość oświetlenia. Różnica była zauważalna od razu i w końcu każde miejsce było doskonale oświetlone. Mieszkania nadawały się na sprzedaż i od razu dałem ofertę swojemu znajomemu pośrednikowi nieruchomości.

Najchętniej kupowane były mieszkania z miejscem na parkingu podziemnym. Przed blokiem także był parking, ale ten z kolei cieszył się mniejszym zainteresowaniem. Na zewnątrz miałem doskonale oświetlony teren i to było również atutem podczas sprzedaży lokali w moim bloku.