Elektryczna działalność – szafy rozdzielcze

Elektryczna działalność – szafy rozdzielcze

Razem z moim mężem od ponad piętnastu lat prowadzimy działalność. Zajmujemy się dystrybucją energii elektrycznej. Zaopatrujemy firmy w szafy rozdzielcze, jak i również stacje transformatorowe oraz posiadamy szeroką ofertę takich sprzętów jak szafy sterownicze oraz wyjątkowo ważne rozdzielnice niskiego napięcia.

Szafy rozdzielcze cieszą się popularnością

szafy rozdzielczeZ początku nasza firma świetnie prosperowała, z tygodnia na tydzień przybywało nam klientów. Przemysłowe szafy rozdzielcze rozchodziły się jak świeże bułeczki. Stacje transformatorowe za zamówienie montowane były przez nas, w co drugiej dużej firmie. Naprawdę nie musieliśmy narzekać na brak pracy. Po pięciu latach zdobyliśmy już swoją renomę, posiadaliśmy rzeszę wiernych klientów, którzy wiedzieli, że jeśli chcesz kupić szafy sterownicze, to u nas znajdziesz te najlepsze. Jednak pod koniec lat dziewięćdziesiątych na polskim rynku pojawiło się wiele konkurencyjnych firm, oferujących coraz to lepsze oferty. Ceny takich towarów jak rozdzielnice niskiego napięcia, powalały nasze na łopatki. Nowych klientów zaczęło ubywać. Na szczęście pozostała z nami zwarta grupa stałych klientów, którzy pozostali z nami chyba tak naprawdę z życzliwości. Choć sama już nie wiem. Wydaję mi się, że nasza firma naprawdę oferuję najwyższą jakość swoich produktów.

Próbowaliśmy już rozreklamować naszą firmę zarówno w prasie, jak i w Internecie, zapłaciliśmy również za reklamę w lokalnej stacji radiowej. To na nic. Zaczynamy z mężem tonąć w długach i niestety nie wiemy co dalej mamy robić. Trzymajcie kciuki!