Dobry kardiolog w Krakowie

Dobry kardiolog w Krakowie

  • Post author:
  • Post category:Zdrowie

Mój ojciec coraz częściej skarżył mi się na bóle w klatce piersiowej czy to, że jego serce bez powodu, zupełnie nagle, zaczyna bić nierównym tempem. Połączyłam fakty i zrozumiałam, że jego częste duszności czy chroniczne zmęczenie, mimo, że jeszcze niedawno był całkowicie sprawny, mogą być objawami choroby serca. 

Najlepszy kardiolog przyjmujący prywatnie w Krakowie

kardiolog kraków prywatnieKiedy to do mnie doszło, najpierw trochę się przestraszyłam, zaraz jednak się opanowałam i przeszłam do działania. Otworzyłam laptopa i wpisałam w wyszukiwarkę internetową szybką i prostą frazę – kardiolog kraków prywatnie. Tak szybka, jak sama fraza, miała być i wizyta. Nie miałam zamiaru nawet próbować dobijać się na nfz. Do tego, miało być profesjonalnie i z pełnymi badaniami, niezależnie od ceny. Liczył się dla mnie czas i, oczywiście, zdrowie mojego taty. Nie mogłam uwierzyć, że wcześniej się nie zorientowałam, ale z drugiej strony – to nie był odpowiedni moment na wyrzucanie samej sobie żalów o coś, czego nie można zmienić. Przełączając się na tryb zadaniowy zaczęłam szukać kogoś kompetentnego. Oczywiście, wszyscy lekarze sami siebie wysławiali pod niebiosa, ich opinia jednak nie była dla mnie istotna. Liczyli się ich pacjenci i to, co oni napisali. Chodziło o to, by lekarz był dobrym specjalistą, zlecał badania, nie dawał leków w ciemno i naprawdę mógł postawić rzetelną diagnozę. To, czy był miły, miało być raczej przyjemnym dodatkiem niż niezbędną rzeczą, choć oczywiście i to było wskazane. 

Poszukiwania kogoś, kogo naprawdę można określać mianem dobrego kardiologa trochę trwały, jednak nie był to ani trochę czas stracony. Udało się znaleźć lekarza, który przyjął tatę bardzo szybko, zlecił odpowiednie badania, a nawet wystawił skierowanie na trzydniowy pobyt w szpitalu, by postawić odpowiednią diagnozę. Byłam więcej niż zadowolona.