Dlaczego warto korzystać z kopert bąbelkowych?

Dlaczego warto korzystać z kopert bąbelkowych?

  • Post author:
  • Post category:Usługi

 

Kilka lat temu zaczęłam się bawić w handmade. Początkowo wyrabiałam biżuterię po prostu dla zabawy, lecz z biegiem czasu zauważyłam, że jest to moje hobby i zapragnęłam sprzedawać swoje produkty w internecie. Nie wiedziałam jednak w jaki sposób odpowiednio zabezpieczyć swoje wyroby, aby nic im się nie stało podczas wysyłki.

Wytrzymała koperta bąbelkowa

koperty powietrzne bąbelkoweKiedy zaczynałam robić biżuterię nie bardzo podobały mi się efekty końcowe, ale z miesiąca na miesiąc byłam w tym coraz lepsza ponieważ zauważyłam, że moje koleżanki zaczynają być zachwycone zarówno kolczykami, jak i łańcuszkami i bransoletkami, które nosiłam i poradziły mi, abym zaczęła sprzedawać swoje wyroby. Zanim jednak porządnie się za to zabrałam, zaczęłam szukać w internecie porad, jak otworzyć swój własny sklepik internetowy i jak zacząć swoją własną działalność. To, co mnie jednak najbardziej martwiło, to sposób wysyłki takiej biżuterii. Bałam się wysyłać jej w małych pudełeczkach z obawy, że zostanie ona uszkodzona w transporcie. W końcu jednak wpadłam na pomysł, aby wykorzystać po prostu koperty powietrzne bąbelkowe. Często zamawiam rzeczy w internecie i są to głównie oczywiście koraliki i inne akcesoria niezbędne do produkcji biżuterii. Zawsze przychodzą w kopertach bąbelkowych w stanie nienaruszonym. Czasami, jeśli przesyłka była drobna listonosz zostawiał ją przy drzwiach i nawet wówczas kiedy padał deszcz, choć koperta była zmoknięta, wszystko w środku było suche ponieważ zamówiony towar chroniła folia bąbelkowa.

Wysyłanie swoich wyrobów w takich kopertach okazało się najlepszym pomysłem. Przede wszystkim koperty są niezwykle tanie i są do kupienia w różnych rozmiarach, co było dla mnie niezwykle ważne. Poza tym koperty dzięki temu, że posiadają w sobie folię bąbelkową są również bardzo pakowne. Możemy do nich włożyć naprawdę dużo rzeczy nie musząc się martwić, że nasza koperta się przerwie.