Dermedic czy kosmetyki apteczne?

  • Post author:
  • Post category:Zdrowie

Coraz więcej sposób rezygnuje z kosmetyków, które możemy dostać w sklepach drogeryjnych an rzecz kosmetyków naturalnych czy kosmetyków aptecznych. Mają być one podobno lepsze, niż te tanie kosmetyki. Czy jednak tak faktycznie jest? Czy lepsze są zatem kosmetyki apteczne czy naturalne?

Dermedic – dla kogo?

DermedicNa pewno ona rozwiązania się od siebie różnią, mimo iż oba mają być zdrowe i skuteczne. Przede wszystkim kosmetyki cera plus, czy innej firmy, takiej jak na przykład renomowana i znana firma l’biotica posiadają w swoim składzie jedynie produkty pochodzenia naturalnego. Nie ma tam żadnej chemii. To powinno nam zagwarantować, ze takie kosmetyki sylveco będą bezpieczne dla naszej cery i skóry ciała. Jednak jeśli mamy alergię na takie składniki, które mają olejki dermedic dla kobiet nie sprawdzą się u nas. Poza tym, nie oferują takie kosmetyki zawsze wysokiego stężenia takich składników jaki oferują kosmetyki apteczne. One są specjalistyczne, polecane przez farmaceutów i lekarzy dermatologów. Nadają się dla osób cierpiących an naprawdę duże problemy z niedoskonałościami skórnymi i na pewno będą one bardziej skuteczne niż kosmetyki naturalne.

Jednak do codziennej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów polecane są raczej kosmetyki naturalne, niż apteczne, bo na co dzień powinniśmy tylko łagodnie myc naszą skórę i ją nawilżać. Do tego nie potrzebujemy żadnych specjalnych kosmetyków. Nawet kosmetyki dla dzieci się sprawdzą. Dlatego też zawsze wybierajmy z głową kosmetyki jakiekolwiek by one nie były.