Czym jest ozonowanie?

Czym jest ozonowanie?

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Często nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale choćbyśmy nie wiadomo, jak często sprzątali i prali, w powietrzu będą krążyły wolne rodniki, zanieczyszczenia, a także grzyby i pleśnie. Żeby skutecznie je zwalczyć należy powziąć stanowcze kroki i zdecydować się na profesjonalny zabieg odkażający. 

Kto w Warszawie zajmuje się ozonowaniem mieszkań? 

ozonowanie mieszkania w WarszawieDzięki zastosowaniu najnowszych metod można zwalczyć wszelkie drobnoustroje i mikroorganizmy. Jedną z nich jest ozonowanie. Przeprowadza się je z użyciem generatora ozonu, nazwanego ozonatorem. A że ozon jest bardzo silnym utleniaczem, wykazuje bardzo szerokie spektrum działania biobójczego i odkażającego. Użycie ozonu w mieszkaniach jest całkowicie bezpieczne. W przeciwieństwie do środków chemicznych, po których użyciu nie możemy wracać do miejsca zamieszkania nawet przez siedem dni. Po ozonowaniu możemy wejść niemalże natychmiast, bo po dwudziestu minutach. Czemu akurat po takim czasie? Ponieważ to czas w jakim cząsteczki ozonu samoistnie się rozpadają do postaci tlenu, nie wykazując już właściwości utleniających. Ozonowanie mieszkania w Warszawie zlecajmy profesjonalistom. Firmom, które mają zaufanie klientów i znana jest nam jej marka. Jeżeli jednak nie wiemy, której z warszawskich firm powierzyć to zlecenie, to sprawdźmy to z pomocą internetu. Najprościej poczytać dyskusję forumowiczów lub grup dyskusyjnych, które zajmują się nowościami i trendami w sprzątaniu i szeroko pojętym odkażaniu. Możemy też poczytać publikacje lub artykuły napisane w polskim internecie. 

Odkażanie ozonem to jedna z najnowszych metod na pozbycie się alergenów, roztoczy i innych mikroorganizmów. To rozwiązanie dla ludzi, dla których higiena i warunki w jakich mieszkają maja bardzo ważne, o ile nie kluczowe znaczenie.