Czy warto było wynająć limuzynę na ślub?

Czy warto było wynająć limuzynę na ślub?

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Chyba nie ma nic dziwnego w tym, że bardzo zależało mi na tym żeby mój ślub był wyjątkowy. Myślę, że każda panna młoda o tym marzy, a więc naprawdę dołożyłam wszelkich starań żeby wszystko było dopracowane na ostatni guzik. Chciałam żeby nie było to zwykłe przyjęcie, tylko coś niezapomnianego. Jednym z moich pomysłów było wynajęcie limuzyny na ślub. I zdecydowanie był to dobry pomysł.

Limuzyna uczyniła ślub bardziej wyjątkowym

limuzyna na ślub gdańskJedną z atrakcji w czasie wesela był pokaz sztucznych ogni. Nie myliłam się będąc pewną, że fajerwerki spodobają się gościom. Chciałam jednak mieć równie efektowne „wejście”. Dlatego też tak bardzo chciałam wynająć na nasz ślub limuzynę. Jeżeli kogoś interesuje limuzyna na ślub gdańsk ma całkiem spory wybór, co bardzo ucieszyło mnie i mojego ukochanego, ponieważ, jak wszyscy, lubimy mieć duży wybór. Nie znam się na samochodach, ale lubię ładne i estetycznie wyglądające rzeczy, więc bardzo podobały mi się wszelkiego rodzaju retro samochody. Dlatego też po krótkiej dyskusji z moim, wtedy jeszcze, niedoszłym mężem zdecydowaliśmy się na Lincolna Excalibur Retro. Wybraliśmy limuzynę w kolorze białym, ponieważ prezentowała się ona jak pojazd z bajki nawet bez ozdób. Natomiast kiedy odpowiednio ją przystroiliśmy nabrała jeszcze bardziej eleganckiego, ale również i uroczystego klimatu.

Nasz ślub był po prostu piękny – tego dnia nie zapomnę do końca życia. Przejazd limuzyną do kościoła, a potem sali weselnej był niezwykle emocjonujący ale jednocześnie naprawdę przyjemny. W samochodzie czekał na nas szampan, co było miłym upominkiem. Nie mogę też nie wspomnieć o tym jak świetnie wynajęta przez nas limuzyna wygląda na zdjęciach ze ślubu. Przejazd limuzyną dla ślubu okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.