Czy opłacalne będzie prowadzenie auto pomocy na terenie miasta?

Czy opłacalne będzie prowadzenie auto pomocy na terenie miasta?

Mogłoby się nam wydawać, że pomoc drogowa jest zazwyczaj potrzebna w takich miejscach, gdzie nikt inny nie udzieli nam pomocy. Oczywiście jest to dość stereotypowe myślenie i towarzyszy nam na pewno do czasu, kiedy nie przydarzy się nam coś nieoczekiwanego z autem w środku miasta. Czy jednak opłacalne będzie prowadzenie pomocy drogowej jedynie na terenie miasta, bez wyjeżdżania na obrzeża?

Pomoc drogowa na terenie miasta – opłacalne? 

auto pomoc na terenie całej WarszawyPowinniśmy oczywiście w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę wielkość miasta. Na pewno będzie to miało bezpośredni związek z naszymi zarobkami i oczywiście z ilością zleceń. Jednak trzeba stwierdzić jasno, że prowadzenie działalności na terenie małej miejscowości nie przyniesie oczekiwanych zysków. Z pominięciem jednego istotnego wyjątku. Trzeba w tym miejscu zauważyć, że jeśli nasza firma będzie miała na utrzymaniu jeden samochód i niewielki budynek z całą pewnością to właśnie tak małej częstotliwości usługi będę odpowiednie. Jednak nie da się ukryć, że auto pomoc na terenie całej Warszawy będzie interesem przynoszącym spore zyski, nawet jeśli będzie to tylko teren miasta. Można łatwo zauważyć, że jednak wiele firm z pomocą drogową nie będzie ograniczała się jedynie do pełnienia usług na terenie miasta. Musimy zdać sobie sprawę, że po podpisaniu umowy z klientem będziemy zobowiązani do służenia mu pomocą w każdym miejscu, z którego nadejdzie zgłoszenie. Jeśli mielibyśmy w ofercie jedynie oferty na doraźne usługi, moglibyśmy nie zyskać aż tak wielu i aż tak stałych klientów. 

Jak widać to czy pomoc drogowa jedynie na terenie miasta będzie opłacalna będzie zależało od wielu czynników. Nie da się ukryć, że powinniśmy wziąć pod uwagę wszystkie te czynniki, a może się okazać, że prowadzony biznes przyniesie faktyczne dochody. Oczywiście usługi na terenie miasta są bardzo ważną częścią wszystkich pełnionych usług, o czym nie powinniśmy zapominać.