Co należy wiedzieć o karboxyterapii?

Co należy wiedzieć o karboxyterapii?

  • Post author:
  • Post category:Zdrowie

We współczesnej medycynie estetycznej występuje wiele nowatorskich zabiegów, dzięki którym poprawie ulega wygląd i samopoczucie każdej kobiety. Zadbana kobieta jest szczęśliwa i spełniona. Medycyna estetyczna coraz częściej wykorzystuje substancje, które wcześniej nie były wykorzystywane. Odkrywanie ich nowych właściwości przyczynia się do rozwoju technik odmładzających wygląd skóry.

Jak wygląda zabieg karboxyterapii?

karboxyterapia KrakówCały zabieg opiera się na działaniu czystego dwutlenku węgla o właściwościach medycznych. Już sama ta cecha powoduje, że wszystkie czynności są bezpieczne i skuteczne. Gaz wstrzykiwany jest pod skórę za pomocą cienkiej igły. Substancja rozchodzi się pod tkankami równomiernie, dzięki czemu wszystkie komórki zostają odmłodzone i zregenerowane w równym stopniu. Natomiast na miejsce zniszczonych, tworzą się nowe naczynia krwionośne. Istnieje więcej właściwości, które niesie ze sobą karboxyterapia Kraków. Zabieg pomaga w przeprowadzaniu naturalnych procesów, które odbywają się w ciele człowieka. Niektóre z nich przestały być aktywne w wyniku prowadzenia niewłaściwego trybu życia. Wynikiem karboxyterapii jest niewielki stan zapalny. Nie ma jednak wskazań do zmartwień z tego powodu. Stan ten jest chwilowy, ale potrzebny do rozpoczęcia produkcji elastyny i kolagenu. Efektem zabiegu jest przywrócenie skórze gładkości i sprężystości. Proces zajmuje maksymalnie kilka tygodni. Najlepszą opcją jest poddanie się serii kilku zabiegów.

Wskazaniami do poddania się zabiegowi karboxyterapii są również cienie pod oczami. Ta metoda potrafi zdziałać cuda w tej materii, co podoba się kobietom, które nie do końca akceptują swój wygląd. Mimo zastosowania igły, zabieg jest mało inwazyjny, a przy tym bardzo skuteczny. Ponadto po jego przeprowadzeniu możliwy jest niemal natychmiastowy powrót do codziennych zajęć.