Ciekawe studia na kierunku animacja w Łodzi

Ciekawe studia na kierunku animacja w Łodzi

Niedługo matura, a zaraz po niej pragnę wybrać się na studia o kierunku animacja w Łodzi. Jest to bardzo prestiżowy kierunek, więc nie przeraża mnie nawet to, że będę tak daleko od domu. Chce jednak spełnić swoje marzenia i dopiąć swojego celu. Moja mama namawia mnie na prawo, ale ja nie jestem do tego kierunku przekonana, bo nie przepadam za historią.

Ciekawe zajęcia na animacji w Łodzi

animacja - łódźZawsze słyszałam, że cechuję się bogata wyobraźnią i mam niebanalne pomysły. Często wygrywałam rożnego rodzaju konkursy plastyczne  w szkole i nie tylko. Nauczycielka od plastyki mówiła mi, że posiadam zdolności plastyczne i powinnam się w tym kierunku rozwijać. Program studiów obejmuje zajęcia z podstaw animacji, rysunku,malarstwa, animacji komputerowej i projektowania graficznego. Wejdę w wyszukiwarkę internetową i zorientuję się, na którym miejscu w rankingu znajduje się kierunek animacja w Łodzi. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: ,,animacja – Łódź ranking”. Okazało się, że te kierunek studiów jest na pierwszym miejscu, co mnie bardzo cieszy. Jestem przekonana, aby właśnie iści do Łodzi na te studia. Muszę jeszcze przekonać moich rodziców, którzy uparli się, abym studiowała prawo. Uważam jednak, że nie mogę robić nic wbrew sobie, bo będę nieszczęśliwa. Mam zdolności, które chcę rozwijać, bo inaczej byłoby to wielkie marnotrawstwo talentu. Tak uważa moja babci i ja podzielam jej zdanie.

Zaraz po maturze, złoże wymagane dokumenty do Łodzi. Jeżeli rodzice nie pogodzą się z moją decyzją, to będę musiała poradzić sobie sama. Poszukam dorywczej pracy jak roznoszenie ulotek czy pilnowanie dzieci. Nie pozwolę jednak, aby ktokolwiek ingerował w tak istotne dla mnie decyzje życiowe. Nie chcę byc później tak nieszczęśliwa jak moja mama, która studiowała matematykę, bo dziadek ją zmusił.