Cała firma świętuje na jednym dużym jachcie

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Atmosfera w miejscu pracy jest niezwykle ważna. Jeśli ludziom źle się współpracuje z innymi silnie wpływa to na ich rezultaty i efekty całej firmy. Dlatego poza wyborem odpowiednich ludzi na konkretne stanowiska, ważne jest wytworzenie więzi między pracownikami i sprawienie, że będą przychodzili do pracy z przyjemnością a nie jedynie z poczucia obowiązku i niechęcią do jakiegokolwiek działania.

Zabawa na jachcie sposobem na poprawę relacji w firmie

czarter dużych jachtówMoja firma od lat zajmuje się organizacją szkoleń i wyjazdów dla innych firm. Przekrój pomysłów i usług jakie oferujemy jest prawie nieograniczony, za co jesteśmy cenieni na rynku i staramy się nie zawieźć swoich klientów. Ostatnio zostaliśmy poproszeni o zorganizowanie przyjęcia dla wodzie dla wszystkich pracowników dużej firmy, był to dla nich bardzo owocny rok i postanowili proporcjonalnie do sukcesu jaki osiągnęli uczcić go. Od razu zgłosił się nasz partner biznesowy oferujący czarter dużych jachtów w korzystnych dla nas cenach i zaoferował swoją najlepsza łódź. Impreza i cała jej organizacja dopięta na ostatni guzik, wszystko zgodnie z preferencjami zarządu, bez najmniejszego potknięcia. Wszystkim obecnym bardzo spodobał się pomysł zabawy na jachcie, ponieważ nie każdy miał okazje skorzystać z takiej atrakcji wcześniej. Zarówno szefowie jak i ich pracownicy wyszli wielce zadowoleni, pracownicy z ciekawej rozrywki i miło spędzonego czasu, szefowie z widocznego już na pierwszy rzut oka efektu jaki przyniósł ich rejs – poprawy relacji między ich ludźmi.

Po raz kolejny udało się nam spełnić wszystkie oczekiwania które nam powierzono. Zorganizowanie perfekcyjnej zabawy dla dużej grupy sympatycznych ludzi a co ważniejsze pozytywne wpłyniecie na relacje, które ich łączą co najprawdopodobniej umili im pracę w przyszłości.