Byłam w butiku z bielizną erotyczną

Byłam w butiku z bielizną erotyczną

Z Karoliną przyjaźnić zaczęłam się tak na prawdę już w przedszkolu. Wybrałyśmy się do tej samej szkoły podstawowej i nawet do tej samej szkoły średniej. Zawsze miałam z nią doskonały kontakt i cieszyłam się, że jest moją przyjaciółką.

Zakup bielizny erotycznej dla przyjaciółki 

bielizna erotyczna damskaKarolina uwielbiała bieliznę różnego rodzaju i zawsze jak byłyśmy na zakupach to kupowała sobie jakiś komplet. Wiedziałam, że to najważniejsza dla niej część garderoby i zdecydowałam, że zrobię jej prezent. Karolina kupowała dość tanią bieliznę i dlatego postanowiłam kupić jej coś markowego w butiku. Znałam butik, w którym dostępna była bielizna erotyczna damska najlepszej jakości i tam pojechałam zaraz po pracy. Miałam trochę pieniędzy odłożone a niebawem zbliżały się święta i to była doskonała okazja. W butiku dostępna była bielizna erotyczna damska różnego rodzaju, ale ja doskonale wiedziałam co spodoba się mojej przyjaciółce i czego nie ma. Zawsze razem z nią chodziłam na zakupy i widziałam co kupuje. Ekspedientka zapakowała mi komplet w elegancki kartonik i dostałam dodatkowo torbę papierową z logo producenta tej bielizny. Nie musiałam już szukać opakowania na prezent, ponieważ wszystko było elegancki zapakowane. Karolinie dałam prezent dużo wcześniej, ponieważ nie mogłam doczekać się jej reakcji. Bielizna, którą wybrałam bardzo jej się spodobała i widziałam, że była pod wrażeniem mojego gustu. Uznała, że dokonałam najlepszego wyboru co mnie nawet nie dziwiło. W końcu bardzo dobrze ją znałam.

Ja od przyjaciółki na święta dostałam sukienkę, na którą polowałam już na początku miesiąca. Czekałam jednak na wyprzedaż, żeby zaoszczędzić nieco na tych zakupach. Karolina mnie uprzedziła i dostałam od niej najlepszy prezent na święta. Byłam zadowolona.