Białe drewno i lampion do ślubu

Białe drewno i lampion do ślubu

  • Post author:
  • Post category:Dom i ogród

 

U każdego z nas, którzy są zaręczeni, przychodzi ten wyczekiwany dzień jakim jest dzień zaślubin. Każda para młoda chce czuć się w ten dzień doceniona i elegancka. W dużej mierze i w większości przypadków, elementami dekoracyjnymi na ceremonii zajmuje się panna młoda, która od a do z zajmuję się aranżacją.

Lampion drewniany i biały jako element wystroju

lampion drewniany białyDzień ślubu jak i cała otoczka, przeważnie jest w barwach bieli. Szczególnie widoczny jest ten kolor u osób, które cenią sobie tradycję i przeszłość. Głównym białym elementem jest biała suknia panny młodej, lecz nie sama suknia tworzy cały klimat wesela i przyjęcia. Jeżeli lubimy odpowiednio dobrane elementy, składające się na całość, lubimy delikatne światło i nastrojowe wieczory, to powinniśmy pomyśleć nad takim elementem jakim  jest lampion drewniany biały, który zawiera w środku odpowiednie źródło światła. Najlepszym wkładem do lampionów z pewnością okaże się świeca, która wytwarza nastrojową łunę, szczególnie widoczną już po zmierzchu. Lampiony nie wiem jak wam, ale mi kojarzą się w szczególności z klimatem jesieni, kiedy to zachód słońca szybciej gości w naszych miejscowościach i wymusza w nas znajdowania źródeł oświetlenia, dlatego też, klimatyczne białe lampiony z drewna w szczególności dopiszą nam podczas ceremonii odbywających się jesienią. Swoisty klimat, wpiszą się również lampiony nad morzem, nadając blask falom morza nocą wśród świecących gwiazd- magia.

Każdy kto chciałby stworzyć romantyczny klimat wesela, który w szczególności sprzyja wieczornym tańcu, zwanych „przytulanką”, dając każdego sferę do relaksu, wyciszenia się i cieszenia się całą ceremonią zaślubin. Możecie być pewni, że taki element będzie odebrany przez gości z dużą empatią i zadowoleniem. Także wyruszajcie na polowanie!