Akcesoria do tworzenia pięknych bukietów

Akcesoria do tworzenia pięknych bukietów

  • Post author:
  • Post category:Handel

Od dziecka pasjonowały mnie kwiaty i uwielbiałam z mamą odwiedzać kwiaciarnie. Moje życie potoczyło się jednak w taki sposób, że moja edukacja i dotychczasowe zajęcia zarobkowe nie miały nic wspólnego z moją kwiatową pasją. W pewnym momencie jednak stwierdziłam, że jeżeli mam w życiu być szczęśliwa, to muszę zacząć zarabiać na tym, co lubię. Zajęłam się więc florystyką.

Dzieła florysty opierają się na akcesoriach

atrakcyjne akcesoria florystyczneMija już drugi miesiąc, od kiedy to oficjalnie otwarta została moja kwiaciarnia. W końcu spełniły się moje marzenia z dzieciństwa a pasja do florystyki stała się głównym narzędziem zarobkowym. Najbardziej ekscytującym momentem w ostatnim czasie była wizyta w hurtowni, gdzie kupowałam atrakcyjne akcesoria florystyczne, które wręcz mnie oszołomiły. Poza kwiatami bowiem w tworzeniu wiązanek czy bukietów niezbędne stają się dodatki typu gąbki florystyczne, brokat, wstążki, przyklejane ozdoby i tym podobne. Im więcej florysta ma w posiadaniu takich akcesoriów, tym ma większe pole do popisu. Mamy teraz okres wesel, więc jestem przeszczęśliwa, bo nie brakuje mi zamówień na stroiki, bukiety i tym podobne. Jednymi z moich ulubionych akcesoriów florystycznych stały się kosze do kwiatów. Tworzone w nich kompozycje wyglądają cudownie. Łatwo jest chwycić taki bukiet, umieszczony w koszu. Sam w sobie kosz jest wielką ozdobą. O dziwo najchętniej kupowane zestawy to te z plastikowymi koszami w pastelowych kolorach. Z jednej strony jest to praktyczne, bo z plastiku nie wyleje się woda. Można więc śmiało podlewać taką wiązankę.

Kwiaty zawsze były moją pasją, którą teraz mam możliwość w pełni realizować. Moją niedawno otwartą kwiaciarnię zaopatrzyłam nie tylko w piękne kwiaty, ale też we wspaniałe akcesoria. To właśnie akcesoria pozwalają na tworzenie niezapomnianych kompozycji kwiatowych.